BitcoinBob

Hodnocení účtu

František Hůlka František Hůlka @SackX
Tomas Zeman Tomas Zeman @ertra Boba znam jiz delsi dobu, ma velmi dobry prehled o novych internetovych projektech ve svete.
Marek Bačo Marek Bačo @Marek_Baco At uz je jeho zpusob followani a \"odfollowani\" na hrane spamu, me tim obtezoval a tech 60k je imho poradny nesmysl
Luděk Černocký Luděk Černocký @ludivitto
Martin Kopta Martin Kopta @atpok Bob je zábavnej společník a bystrej pozorovatel domorodců … a samozřejmě i otravnej follower. Zablokujte ho. ;-)
NejŘemeslníci NejŘemeslníci @NejRemeslnici Známe Boba osobně a má velmi dobré postřehy. Zkuste chvili cist jeho tweety a misto hvezdicek zde si udelat nazor sami.
Petr Koubský Petr Koubský @petrkou Bob je chytrý chlap, IT veterán a dělá si věci po svém. Mně 60.000 friends taky připadá jako blbina, ale je to jeho blbina.
Michaela Pavlik Michaela Pavlik @mromanova Boba jsem poznala v květnu a od té doby ho poočku sleduju.
hippik hippik @hippik Joo, prazkej bob :) Sleduju ho temer vsude uz od zacatku. Mam rad kdyz nenativni lide mluvi o CR :)
Petr Kral Petr Kral @petrkral 60tis je 60tis. S tim chlapci nic nenadelate ;-)
Daniel Dočekal Daniel Dočekal @Medvidekpu Agresivní v okamžiku kdy je upozorněno na jeho neetické praktiky spamu follow/nofollow. Čestné místo na Block listu
matesola matesola @matesola
Martin Bugner Martin Bugner @vldysek
Adam Javůrek Adam Javůrek @adbar Zajímavý člověk, ale jeho twitter účet mi pije krev kvůli téhle hrůze: http://twio.cz/abbz
Michal Moravec Michal Moravec @MichalMMac
Ing. Vladimir Hrouda Ing. Vladimir Hrouda @hrouda Přes 60 tisíc přátel online... Čísla mají význam, přispívají vám k důvěryhodnosti, vlivu a moci.
Jan Tichý Jan Tichý @jantichy
cuketka cuketka @cuketka

Ohodnoťte tento účet

Pro hodnocení účtu se musíte přihlásit.